paletleme

Paletleme Hücreleri: İşinizi Kolaylaştırıyoruz!

Yatırım maliyetleriniz düşerken aynı zamanda işiniz kolaylaşsın ister misiniz? Cevabınız evetse paletleme hücreleri tam size göre! Basitçe söylemek gerekirse Tak ve Çalıştır özellikleri sayesinde hemen kurulurlar. Üretiminiz için istediğiniz ek özellikleri ekleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz! Paletleme Hücreleri Ne İşe Yarar? Avenco olarak bir birinden farklı teknik kapasite ve […]

WIN EURASIA 2021

Her yıl Avrupa ile Asya’nın arasındaki köprü olan İstanbul’da gerçekleştirilen WIN EURASIA 2019 fuarı, 20 ülkeden 1.376 katılımcı ve 111 ülkeden 77.403 ziyaretçiyi bir araya getirdi.

Robot Yatırımları Fuarı

Türkiye’de ve dünyada sizin sektörünüzde ne tür robot yatırımlarının yapıldığı, mevcut robot sayısının nasıl artırıldığı, bu yatırımlarla maliyetlerin ne kadar düştüğü ve verimliliğin ne kadar arttığı hakkındaki bilgiler, işinizin geleceği açısından çok önemlidir. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’nde yer alan 80 üzerinde firmanın sizin sektörünüzde neler yapabildiklerini uygulamalı olarak yerinde görebilirsiniz.

ST Endüstri Radyo

Dünyanın en büyük robot firmalarından birinin sistem partneri olduklarını kaydeden, Teknoloji Gündemi’nin konuğu Avenco Robotik ve Otomasyon’un Kurucusu Berkay Doğan, “Sürekli olarak kurulumlarımızı yurt dışı ağırlıklı olarak yapmaya çalışıyoruz. İhracat yapmaya çalışıyoruz. Ülkemize katkıda bulunmak istiyoruz.” diyor.