Process of implementation

Ornare ligula mi nibh sapien class proin volutpat potenti quis tincidunt, hac cras condimentum duis primis aliquet sodales ut nunc senectus venenatis, nascetur vel rutrum dapibus fermentum dictumst at nulla nec. Leo purus facilisi sapien laoreet dictumst platea diam,

Aptent quisque dictum mauris facilisi sem at dui quis hendrerit fames tempus habitasse, bibendum ligula volutpat maecenas platea integer conubia ornare consequat convallis. Pharetra enim sociosqu ultricies mattis sollicitudin habitant tincidunt, aliquam dapibus potenti augue posuere interdum himenaeos nibh, rutrum ligula molestie massa integer fermentum.nibh a ridiculus venenatis interdum fames. In scelerisque massa fringilla tincidunt non ad ultrices viverra iaculis loborti

Overcoming challenges

Torquent dui leo interdum nisi ullamcorper metus inceptos sed vestibulum, felis vivamus nostra cubilia fusce aenean mollis ornare. Dignissim quam odio sociis primis purus magna sagittis nec, tellus iaculis parturient dapibus.
Follow us:

Projelerimiz

Milling

32 metre katamaran yat gövdesi işlenen, talaşın takım merkezinden emildiği, Sprutcam ile takım yolu oluşturulan sıra dışı bir robotik uygulamayı müşterimiz için devreye aldık. Birleşik Arap Emirliklerinde bulunan Grubun bir başka şirketinde insansız hava araçları (UAV) üretimi için bir başka robotik hücremiz kalıp işlemektedir.

Daha Fazlası
Milling

Kaplama

165000 farklı sac panelin tek bir parametrik program ile kaplandığı eşsiz bir uygulamayı Kuveyt Havalimanı inşaatında çalışması için devreye aldık.

Daha Fazlası
Kaplama

Kumlama

37500 bir birinden farklı beton kasetin yüzeyinin kumlandığı, robotun her kaseti tanımlayıp parametrik programı sayesinde eksiksiz ve hatasız kumladığı, bir benzeri olmayan bu uygulama Kuveyt Havalimanı inşaatında devreye alınmıştır.

Daha Fazlası
Kumlama

Makine Besleme

Presten ürün almak, otomatik takım değiştirme ile kesim ve trimleme işlemi yapmak, bu uygulama ile birden fazla işlem gerektiren bir alanda tek robotla çözüm sağlandı. Müşterimiz Çin’de yaptığı üretimi bu sistemle beraber Fransa’ya kaydırdı.

Daha Fazlası
Makine Besleme

Eğlence

Değişen dünyada eğlence sektörü öncü teknolojik gelişmeleri kullanmakta, bu teknolojilerin bilinirliğini arttırmaktadır. Bu alanda film çekimleri, fuar gösterileri, müzik şovları dahil bir çok uygulamada müşterilerimize çözümler sunmakta, bu alandaki tecrübelerimizi paylaşmaktayız.

Daha Fazlası
Eğlence

Kaynak

Avrupa’nın en büyük beton santrali üreticisi olan müşterimize ait fabrikalarda 9 eksen ve 11 eksen kaynak istasyonları tarafımızca devreye alınmıştır. Sektör lideri olmasında robotlu kaynak teknolojisi ile maksimum verimlilikte üretim yapmasının payı yadsınamaz. Bu ve benzeri uygulamalarımızdaki slider, pozisyoner ve gatry çözümlerimizle üretim verimliliğinizi arttıracak, kaliteli ve zamanında ürün teslimi yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Daha Fazlası
Kaynak

Taşlama ve Plazma Kesim

Robotlu kaynak uygulaması yapılan çok ebatlı makine panelleri pozisyon kontrolü yapılıp taşlanmaktadır. Taşlanan panellerde plazma kesim yapılmaktadır. Otomatik takım değiştirme ile robot taşlama robotik eli bırakıp plazma torcunu alır. Plazma ile kesim işlemlerini tamamlayıp tekrar taşlama toolunu geri alır.

Daha Fazlası
Taşlama ve Plazma Kesim

Paletleme

Türkiye’nin en büyük mermer fabrikalarından biri olan Entaş Mermer Menteşe Fabrikası’nda 3 paletleme robotu 7/24 çalışmaktadır. 45 farklı ürün 3 ayrı hatta paletlenirken hatların üretim miktarı 3 katına çıkmıştır.

Daha Fazlası
Paletleme