Avrasya Bölgesinin Lider Sanayi Fuarı

Her yıl Avrupa ile Asya’nın arasındaki köprü olan İstanbul’da gerçekleştirilen WIN EURASIA 2019 fuarı, 20 ülkeden 1.376 katılımcı ve 111 ülkeden 77.403 ziyaretçiyi bir araya getirdi.

 
Tüm Sektör Tek Noktada

6 ticari fuarın güçlerini birleştirdiği WIN EURASIA, metal işlemeden otomasyon teknolojilerine, elektrikelektronikten iç lojistiğe, yüzey işlemeden kaynak teknolojilerine en son yenilikleri bulabileceğiniz bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

 

Teknoloji Çağının İpek Yolu

Dünyanın en hızlı gelişen bölgelerinden birinde, uçakla azami 3 saat uzaklıkta, 3 kıtanın kesiştiği önemli bir stratejik konumda, doğunun ve batının 360 derece imalat sanayii sektörlerini bir araya getiren benzersiz bir ticaret ortamı.

 

Sanayide Dijital Dönüşüm

Salon 1’de yer alacak olan Endüstri 4.0 Festival Alanı’nda 5G Özel Alanı, Smart 4.0 Akıllı Üretim Hattı, WIN 4.0 Application Park, Digital Factory-IIoT ve Forum Alanı ziyaretçilere son teknoloji üretim kanalları hakkında bilgi sağlayacak.

 

Yüksek Katılımcı ve Ziyaretçi Memnuniyeti

WIN EURASIA 2019 ziyaretçilerinin %80’i karar vericilerden oluşuyordu. Ayrıca katılımcıların %90’ı, ziyaretçilerin de %96’sı fuardan memnun olduklarını belirttiler.

 

Geleceği Deneyimleme İmkanı

Yabancı satın almacılarla gerçekleşen İkili İş Görüşmeleri ve Endüstriyel Etkinlikler Zirvesi kapsamındaki WINovation İnovatif Ürün Yarışması, paneller, seminerler ve ürün sunumları ile Geleceğin Parçası Olma fırsatı.