Hakkımızda

AVENCO anahtar teslim hat kurulumları yapan bir mühendislik firmasıdır. Sahip olduğu farklı bakış açısı ile geliştirdiği robotlu otomasyon çözümlerini müşteriyle paylaşmaktadır. Kolay kurulabilir, kolay kullanılabilir modüler sistemleri hedefleyerek bir çok alanda örnek kurulumlar yapmaktadır. Paletleme, kaynak, işleme, makina besleme, yüzey kaplama, kumlama, tahribatsız muayene gibi endüstriyel uygulamaları hayata geçirmiş olmakla beraber eğlence dünyasında da endüstriyel robotların kurulumunda bulunmaktadır.

Değerlerimiz

Kurguladığımız modüler hücreler ile dünyada robotlu otomasyon sistemlerine yön vermek, yaygınlığını ve kullanım kolaylığını arttırarak küçük ve büyük bütün işletmelerin üretim verimliliğini arttırmak hedefindeyiz.

Geliştirilen sistemler, insan sağlığına elverişli olmayan bir çok üretim noktasında görev almakta, üretimin mümkün olmadığı bir çok uygulamanın hayata geçmesinde etkin rol oynamaktadır. Kaplama, kumlama ve kimyasal yüzey uygulamaları alanlarında ilkleri taşıyan başlıca örneklerdir.

Berkay Doğan
CEO, Kurucu

Sayılarla

91

Tamamlanmış Proje

34

Ülkeye Hizmet

298

Çalışan Robot Sayısı

Markalarıyla