AVENCO

AVENCO anahtar teslim hat kurulumları yapan bir mühendislik firmasıdır. Sahip olduğu farklı bakış açısı ile geliştirdiği robotlu otomasyon çözümlerini müşteriyle paylaşmaktadır. Kolay kurulabilir, kolay kullanılabilir modüler sistemleri hedefleyerek bir çok alanda örnek kurulumlar yapmaktadır.  Paletleme, kaynak, işleme, makina besleme, yüzey kaplama, kumlama, tahribatsız muayene gibi endüstriyel uygulamaları hayata geçirmiş olmakla beraber eğlence dünyasında da endüstriyel robotların kurulumunda bulunmaktadır.

Tamamlanmış Projeler -

( 70 +)

80+ projede endüstriyel robotlar devreye alınmıştır.

Ülkeler -

( 15 +)

25+ ülkeye hizmet verilmektedir.

Tasarruf (Adam/Ay) -

( 9950 +)

Robotlarımız bugüne kadar 10000+ Adam/Ay iş katkısında bulunulmuştur.

Yetkin mühendislik ekibiyle, sıradışı projeleri hayata geçirir.

Değerlerimiz

Kurguladığımız modüler hücreler ile dünyada robotlu otomasyon sistemlerine yön vermek, yaygınlığını ve kullanım kolaylığını arttırarak küçük ve büyük bütün işletmelerin üretim verimliliğini arttırmak hedefindeyiz.

Geliştirilen sistemler, insan sağlığına elverişli olmayan bir çok üretim noktasında görev almakta, üretimin mümkün olmadığı bir çok uygulamanın hayata geçmesinde etkin rol oynamaktadır. Kaplama, kumlama ve kimyasal yüzey uygulamaları alanlarında ilkleri taşıyan başlıca örneklerdir.

Berkay Doğan
CEO, Kurucu

Bizim Farkımız

Günümüzde teknolojinin gelişim hızını takip edebilmek, öncü çözümler üretebilmek çok iyi bir mühendislik ekibi ve hızlı karar alabilme kabiliyetleri ile doğrudan ilişkilidir. Avenco, üretimdeki problemleri farklı bir bakış açısı ile değerlendirip çözüm için hızlı aksiyon alabilmekte, sonuçları çok kısa sürede üreticilerle paylaşabilmektedir.

  • Modüler sistemler
  • Tak Çalıştır
  • Minimum servis ihtiyacı
  • Maksimum üretim çeşitliliği
CLIENTS

What our customers say

"I am so happy, my dear friend, so absorbed in the exquisite sense of mere tranquil existence, that I neglect my talents. I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment."
Emilia Clarke
Emilia Clarke
Developer
"A wonderful serenity has taken possession of my entire soul, like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart. Thank you!"
Emilia Clarke
Kit Harington
Manager FusionThemes
"I am alone, and feel the charm of existence in this spot, which was created for the bliss of souls like mine. And yet I feel that I never was a greater artist than now."
Emilia Clarke
Peter Dinklage
Designer OceanThemes

İş Başvuruları

Dünya üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmak isteyen, farklı değerlendirmelerde bulunabilen  takım arkadaşları arıyoruz.  Kariyer sayfamızı ziyaret edin veya bize bir CV gönderin: ik@avenco.com.tr